אחותשרי

תשפ"ד

הדרך שלך הביתה

ימים
שעות
דקות
שניות

פתיחת הקבוצה ב770

ימים
שעות
דקות
שניות

סגירת הרישום בארץ

רגע לפני שנתחיל, בת כמה את?

דירות אחותשרי מיועדות לבנות התיכון בכיתות ט’-י”ב. במסגרת זו מקבלת כל בת דירה מאובזרת עד לפרטים הקטנים החל מסט מצעים ועד חומרי ניקיון, שתיה חמה וטעימת בוקר. בדירה נוכחות זוג מדריכות מסורות שילוו אותה לאורך החודש בהשגחה צמודה ועזרה בכל המצטרך.

לא, המחיר אינו משתנה כי מיטתך נשמרת ריקה עד הגעתך. במידה ותמצאי מישהי בגילאי התיכון ובקרבת גילך שתרצה להיות בחצי חודש השני- תוכלנה לסכם זאת בינכן ולהסדיר את התשלום באופן אישי אך חובה לעדכן זאת את המוקד.

במסלול האקסטרני מקבלת הבת מעטפת איכותית לאורך כל ימות החודש. החל מכנס הפתיחה, לוזים יומיים כל בוקר, שיעורים, מדריכה מלווה, נוכחות לידיעת ההנהלות וההורים, התוועדויות, מבצעים ייחודיים, מגוון תוכניות רחב בימות החול, חברותות וקבצים מרתקים לשבתות, האירוע השנתי, שמחת בית השואבה וכנס סיום.

חשוב להדגיש: המדריכה נמצאת גם במסלול האקסטרני במסירות רבה לליווי הבת לאורך כל היום ודואגת לרווחתה בכל תחום, אך כמו בדירות ואף יותר – האחריות המלאה על הבת עצמה להשתמש ולנצל את כל מה שמוצע לה.

כן, את התעריפים המדוייקים ניתן לראות בדף התשלום שבסוף ההרשמה.

השנה (בשונה משנים קודמות) גם ההרשמה למסלול האקסטרני תיסגר מראש – בתאריך י’ אלול, וזאת כדי לאפשר לצוות אחותשרי להיערך מראש ולהכין את כל המצטרך לנרשמות כולל חלוקת הקבוצות מראש והכנת הערכות. ההרשמה תתחדש רק בכנס הפתיחה אצל הרבי ובמחיר גבוה יותר. מומלץ ממש לא לחכות להרשמה בתשרי עצמו.

כל הנ”ל תקף גם לבנות הסמינר והמדרשות.

לא. אין אפשרות לשלם על התוועדות ספציפית או קובץ. לקבלת תוכן הקבוצה יש להירשם למסגרת הכללית ולקבל את זכאות הכניסה לתוכניות (מלבד האירוע השנתי בו תינתן אפשרות לשלם בכניסה ולהיכנס). במקום יתקיים רישום מסודר ומדויק לתוכניות כך שרק הנרשמות תוכלנה להיכנס.

תאריכי הקבוצה הרשמיים הינם כ”ו אלול עד כ”ה תשרי אך תוכנית אחותשרי בעז”ה מתחילה כבר מהארץ בהתוועדות הכנה, קובץ מרתק וחדשני על נסיעה לרבי והיכרות עם הצוות.

בדיוק כמו באקסטרני התיכון- הקבוצה מספקת תוכנית מלאה ומושקעת לאורך כל ימות החודש. בשונה מהתיכון – לא תהיה בסמינר מדריכה מלווה אלא רכזות סמינר אליהן ניתן לפנות בכל המצטרך. 

לבנות הסמינר והמדרשות מתקיימת תוכנית ייחודית בנוסף לתוכנית הכללית של תשרי- שיעורי הבית היהודי על הנושאים החמים ביותר, התוועדויות עם מרצים מיוחדים ועוד מגוון תוכניות לקבוצת הסמינר בלבד.

צוות אחותשרי לשירותך תמיד 

מוקד למסלול דירות אחותשרי: 058-649-0450  |   מוקד למסלול אקסטרני תיכון וסמינר: 058-649-0450⁩

נבנה על ידי: דניאל הושיאר

אחותשרי

לבנות התיכון

אקסטרני

דירות

אחותשרי

לבנות הסמינר והמדרשות

הרשמה למבחן חידון דבר מלכות

המבחן ייערך בי”ט אדר ב

במוקדים: נחלה, ירושלים, כפר חב”ד, צפת ונוף הגליל

השאירי את פרטיך כאן.
הנהלת אחות תבדוק את הפרטים, במידה ותוכלי להמשיך בתהליך הרישום ישלח אלייך מייל.